Sky Parking

Bardzo sympatyczna obsługa, rzetelna firma idealny kontakt z klientem,szczerze polecam.

Sylwia


od 78zł za 8 dni
rezerwacja zajmie
tylko 1min

2 min

od lotniska

Transfer

na lotnisko
w obie strony

Strzeżony

Parking
strzeżony

Sky Parking

Opis parkingu

Sky Parking położony jest zaledwie kilka minut od wejścia na lotnisko Gdańsk – Rębiechowo. Parking zapewnia bezpłatny transport na lotnisko i z lotniska. Parking jest oświetlony, dozorowany i monitorowany. Sky Parking czynny jest 365 dni roku, 7 dni w tygodniu 24 h/dobę, także w święta i dni wolne.

Adres parkingu: ul. Juliusza Słowackiego 199d, 80-298 Gdańsk.
 

Jak dojechać

ul. Juliusza Słowackiego 199d, 80-298 Gdańsk
Pokaż wskazówki dojazdu

Od północy - S7

Z kierunku Gdynia, Łeba, Słupsk

Jadąc od strony Gdyni trasą S7, należy zjechać z drogi w kierunku Port Lotniczy Gdańsk. Na rozwidleniu należy trzymać się prawej strony i podążać za znakami Port Lotniczy Gdańsk. Po 450m należy skręcić w prawo w ul. Słowackiego/DW472. Na rondzie należy jechać prosto i podążać dalej ul. Słowackiego. Po 600m należy skręcić w prawo w ul. Nowa Słowackiego. Parking Sky znajduje się po lewej stronie, 240m od zjazdu (wjazd przez parking Goliat).

Od południa - S7

Z kierunku Warszawa, Olsztyn

Jadąc od strony Warszawy trasą S7 za miejscowością Głębokie należy zjechać w prawo w kierunku S6/S7. Po 10 km należy zjechać z drogi w prawo w kierunku Gdańsk/Port Lotniczy/Wrzeszcz. Następnie należy trzymać się lewej strony i kierować się na ul. Słowackiego/DW472. Na rozwidleniu należy trzymać się lewej strony i podążać za znakami Port Lotniczy Gdańsk a na rozwidleniu trzymać się prawej strony i podążać dalej za znakami Port Lotniczy Gdańsk. Wjeżdżając na ul. Słowackiego/DW472 na rondzie należy jechać prosto i po 2,2 km skręcić w prawo w kierunku ul. Nowa Słowackiego. Parking Sky znajduje się po lewej stronie, 240m od zjazdu (wjazd przez parking Goliat).

Opinie

Średnia ocena: 0,00
Ogólna ocena parkingu: (brak wartości)
Obsługa parkingu: (brak wartości)
Lokalizacja i oznaczenie: (brak wartości)
Brak wyników.