Goliat Parking

Bardzo sympatyczna obsługa, rzetelna firma idealny kontakt z klientem,szczerze polecam.

Sylwia


od 78zł za 8 dni
rezerwacja zajmie
tylko 1min

1 min

od lotniska

Transfer

na lotnisko
w obie strony

Strzeżony

Parking
strzeżony

Goliat Parking

Opis parkingu

Goliat Parking położony jest 3 minuty drogi od lotniska, oferuje 320 miejsc. Oferuje bezpłatny transport na terminal i z powrotem. Parking działa całodobowo, jest ogrodzony, monitorowany, dozorowany i dobrze oświetlony.

Adres parkingu: ul. Juliusza Słowackiego 199c, 80-298 Gdańsk.
 

Jak dojechać

Juliusza Słowackiego 199c
Pokaż wskazówki dojazdu

Od północy - S7

Z kierunku Gdynia, Łeba, Słupsk

Jadąc od strony Gdyni trasą S7, należy zjechać z drogi w kierunku Port Lotniczy Gdańsk. Na rozwidleniu należy trzymać się prawej strony i podążać za znakami Port Lotniczy Gdańsk. Po 450m należy skręcić w prawo w ul. Słowackiego/DW472. Na rondzie należy jechać prosto i podążać dalej ul. Słowackiego. Po 600m należy skręcić w prawo w ul. Nowa Słowackiego. Parking Goliat znajduje się po lewej stronie, 240m od zjazdu.


Od południa - S7

Z kierunku Warszawa, Olsztyn

Jadąc od strony Warszawy trasą S7 za miejscowością Głębokie należy zjechać w prawo w kierunku S6/S7. Po 10 km należy zjechać z drogi w prawo w kierunku Gdańsk/Port Lotniczy/Wrzeszcz. Następnie należy trzymać się lewej strony i kierować się na ul. Słowackiego/DW472. Na rozwidleniu należy trzymać się lewej strony i podążać za znakami Port Lotniczy Gdańsk a na rozwidleniu trzymać się prawej strony i podążać dalej za znakami Port Lotniczy Gdańsk. Wjeżdżając na ul. Słowackiego/DW472 na rondzie należy jechać prosto i po 2,2 km skręcić w prawo w kierunku ul. Nowa Słowackiego. Parking Goliat znajduje się po lewej stronie, 240m od zjazdu.

Opinie

Średnia ocena: 5,00
Ogólna ocena parkingu: 5,00
Obsługa parkingu: 5,00
Lokalizacja i oznaczenie: 5,00
5,00

Dobre miejsce by zostawić samochód na czas wakacji. Szybki transport na lotnisko i z powrotem. Wygodne miejsca parkingowe. Polecam.

brak

Ogólna ocena: 5,00

Obsługa parkingu: 5,00

Lokalizacja i otoczenie: 5,00