Strona lotniska

START Parking Maro

Partner START Parking

od 180zł za 8 dni

Opis parkingu

Partner START Parking Maro

START Parking Maro zapewnia całodobowy transport na Lotnisko im. Mikołaja Kopernika we Wrocławiu i odbiór po powrocie. Transport z parkingu na lotnisko odbywa się klimatyzowanymi busami wyposażonymi w foteliki dziecięce i trwa około 5 minut.

Cały teren parkingu jest monitorowany, co zapewnia całkowite bezpieczeństwo pojazdów. Na terenie parkingu dostępna jest toaleta.

Parking zapewnia pomoc techniczną - posiada kable do rozruchu.

180zł za 8 dni

Jak dojechać na parking przy lotnisku Strachowice

ul. Graniczna 85, Wrocław

Z centrum Wrocławia

Z centrum Wrocławia należy kierować się bezpośrednio w stronę Portu Lotniczego. Podążając ulicą Strzegomską miną Państwo duże Centrum Handlowe. Na pierwszym rondzie za Centrum Handlowym proszę obrać pierwszy zjazd w prawo na ulicę Graniczną i jechać prosto mijając skrzyżowanie z Obwodnicą Wrocławia A8. Na pierwszym rondzie za skrzyżowaniem należy jechać prosto. Parking znajduje się po prawej stronie.

Od strony AOW (Autostradowa Obwodnica Wrocławia)

Jadąc od strony Warszawy, Świdnicy, Kalisza, Ostrowa należy poruszać się trasą A8, która wiedzie bezpośrednio do Wrocławia. Następnie należy minąć skrzyżowanie z ulicą Graniczną i jechać prosto. Trzymając się prawej strony proszę wjechać na Obwodnicę i zawrócić do ulicy Granicznej. Na rondzie proszę skręcić w lewo i jechać prosto mijając skrzyżowanie z AOW. Na pierwszym rondzie za skrzyżowaniem proszę jechać prosto. Parking znajduje się po prawej stronie.

Galeria

O nas

Mapa parkingów

START Parking

  • 15 000 miejsc parkingowych
  • 15 lat lider rynku
  • 4 800 000 zadowolonych podróżnych
  • 2000 zaufanych partnerów